Facebook представила темну тему для свого програми Messenger. Це означає, що кожен бажаючий зможе активувати цю функцію, достатньо просто оновити додаток до актуальної версії.

протягом місяця нічний режим можна було включити, відправивши смайлик з місяцем. Зараз же всі власники смартфонів на iOS і Android можуть затемнити свій екран в настройках програми — оновлення поширюється по всьому світу. Це чудова новина для тих, хто любить спілкуватися в мережі в нічний час доби, але при цьому не навантажуючи свої очі яскравим світлом дисплея.

Ряд інших додатків, у тому числі YouTube і Twitter, також пропонують темний режим.Він може допомогти продовжити час автономної роботи телефонів, особливо з екранами OLED. У теорії, це допоможе закрити питання з підзарядкою смартфона, так як темний режим може економити до 50% використовуваної енергії.

Нагадаємо, що компанія Google готова випустити бюджетну версію смартфонів Pixel 3a, ціна якого приємно здивує публіку. Компанія навіть назвала точну дату виходу, яка припадає на 7 травня. Втім, про новинку ми вже практично всі знаємо, так як пошуковик не вміє зберігати таємниці. Що стосується цін, за девайс попросять близько 500 доларів, що цілком собі приємна ціна.

источник