На радість десятків мільйонів власників смартфонів Xiaomi, даний виробник електроніки вкрай відповідально підходить до питання випуску нового програмного забезпечення для своїх фірмових смартфонів, тому щорічно нову фірмову прошивку отримують дуже багато моделей мобільних пристроїв. Сьогодні, 10 квітня 2019 року, відбувся реліз критично важливою нової прошивки MIUI 10, яка стала доступна для більш ніж 20 моделей мобільних пристроїв, в тому числі під брендом Poco.

Новітнє програмне забезпечення всім користувачам мобільних пристроїв Xiaomi слід встановити якомога швидше, а має воно номер збірки 9.3.14. Крім того, що нова прошивка MIUI 10 закриває більше десятка небезпечних вразливостей в системі, які могли використовуватися хакерами для злому, вона виправляє набридливу помилку, через яку живі шпалери не дозволяли нормально працювати смартфону після його виведення з сну. Це дуже сильно напружувало тисячі людей, яким доводилося перезавантажувати телефон.

Тепер про це можна забути, як про страшний сон. Крім того, відтепер в прошивці MIUI 10 є спеціальна функція, яка дозволяє налаштувати поведінку операційної системи при використанні програмного сканера особи Face Unlock. Раніше при його спрацьовуванні власник смартфона Xiaomi моментально потрапляв на основний екран, але це не дуже зручно, тому що в такому випадку неможливо прочитати повідомлення. Тепер можна зробити так, щоб після ідентифікації по обличчю смартфон залишався на екрані блокування, показуючи вміст сповіщень.

Також розробники заявляють ряд інших нововведень, що стосуються підвищення стабільності всієї операційної системи і виправлення безлічі різних багів, проте слід розуміти і враховувати, що Xiaomi випустила нову прошивку MIUI 10 поки що не для всіх смартфонів, які її отримають. В даний час апдейт доступний на моделях Redmi 3S, Redmi Note 4, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi 4X, Mi 5s, Redmi 4A, Mi Max 2, Redmi Note 5A / Redmi Y1 Lite, Redmi Notes 5A Prime / Redmi Y1, Mi 6, Mi MIX 2, Redmi Note 5 / Pro, Mi Note 2, Mi MIX, Mi MIX 2S, POCO F1, Mi 8, Redmi 6A, Redmi 6, Mi Max 3, Redmi 5A, Redmi 5, Mi Note 3, Mi 5s Plus, Mi 8 pro, Redmi Note 6 Pro, Mi 8 Lite, Redmi 6 Pro і Mi MIX 3, повідомляється на офіційному сайті.